Kontaktinformācija

Mūkusalas iela 72, Rīga, LV-1004, Latvija

Biznesa attīstības vadītājs - Latvija:

Mārtiņš Grantovskis

+371 29995920

info@printbaltic.eu

Biznesa attīstības vadītāja - Eiropa:

Ilona Paula

+371 22301326

ilona@printbaltic.eu

Ražošanas vadītājs:

Nauris Stalažs

+371 29664327

nauris@printbaltic.eu

Projektu vadītājs:

Raimonds Upmalis

+371 28602548

raimonds@printbaltic.eu

Pārdošanas vadītāja Norvēģijā:

Inita Blumberga

+371 29997349

inita.blumberga@printbaltic.eu

Pārdošanas vadītāja Zviedrijā:

Marie Kofod-Hansen

+46 708931861

marie@printbaltic.eu

Pārdošanas vadītāja Dānijā:

Santa Staskevica

+45 61418962

santa@printbaltic.eu